Krótka charakterystyka i polityka jakości zakładu

Czyszczenie kominów

Zakład kominiarski Radosław Nowak z siedzibą w Tychach przy ul. Targiela 75 jest kontynuatorem chlubnych tradycji kominiarstwa rodzinnego trwających nieprzerwanie od ponad 60 lat. Właściciel zakładu jest trzecim pokoleniem spadkobierców sztuki kominiarskiej.

W obecnej formie usługi świadczymy profesjonalnie od 1 maja 1996 roku.

Świadczymy usługi głównie na terenie województwa Śląskiego, obejmując nimi klientów indywidualnych, zakłady budżetowe, instytucje państwowe, spółdzielnie i spółki mieszkaniowe oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Czyszczenie kominów

Świadczymy pełny zakres usług kominiarskich, posiadając konieczne ku temu uprawnienia i certyfikaty.

Zakład jest członkiem Korporacji Kominiarzy Polskich - stowarzyszenia, do którego przynależność poświadcza pełną fachowość i rzetelność świadczonych usług.

W sytuacji, gdy technika grzewcza „pędzi” do przodu z nowymi technologiami, konieczne jest stałe szkolenie się z zakresu nowoczesnych systemów odprowadzania spalin, wentylacji i konserwacji przewodów kominowych. Przygotowanie załogi zakładu z zakresu nowoczesnych technik kominowych poświadczają posiadane certyfikaty ze szkoleń czy sympozjów w tym zakresie.

Van

Zakład posiada w swoim wyposażeniu zaawansowane urządzenia pomiarowe, bez których prawidłowe wykonywanie usług jest już niemożliwe. Urządzenia takie jak anemometry, analizatory spalin, wilgotnościomierze, ciśnieniomierze i kamery kominowe są - poza tradycyjnymi narzędziami kominiarskimi - niezbędne do codziennej pracy kominiarza.

Zakład kominiarski zapewnia terminowość swoich usług z maksymalnie jak najniższym czasem dojazdu do Klienta. Posiadamy samochód typu van, przez co Klient jest pewny, że kominiarze dotrą na czas, a niezbędny do wykonania usługi sprzęt mają zawsze pod ręką.

Zakład kominiarski wykonuje od 2000 roku ekspertyzy przewodów kominowych w budynkach jednorodzinnych w związku z zaistnieniem szkód spowodowanych ruchem Zakładu Górniczego. Ekspertyzy wykonywane są bardzo szczegółowo przy użyciu między innymi kamery kominowej.

Naszymi Klientami są:

Ideą przewodnią zakładu jest pełne zadowolenie i zaufanie naszego Klienta z naszych usług mających za zadanie zapewnienie naszym Klientom maksimum bezpieczeństwa.

Nadrzędne cele, konsekwentnie realizowane przez Zakład Kominiarski Radosław Nowak, to:

Powyższe cele osiągamy poprzez:

Potwierdzeniem powyższych zalet Zakładu kominiarskiego Radosław Nowak jest zadowolenie Klientów poświadczone nieprzerwaną współpracą.

Właściciel Zakładu, Mistrz kominiarskiRadosław NowakRadosław NowakPogotowie Kominiarskie
www.pogotowiekominiarskie.pl
Na górę strony
Poprawny XHTML. Sprawdź!Poprawny CSS. Sprawdź! Liczba odwiedzin: Licznik Wykonanie: Bilans